Doprava zadarmo od 3690 zł s DPH Faktúra s DPH ku každej objednávke +48 737 880 775 Nákupy bez registrácie +48 737 880 775 · po–pi 8:00–18:00
ÚčetMôj účet 0,00 zł

Kanlux

Napájací zdroj LED Kanlux CV LC 100W 24V SC SNC2, 220–240 V AC / 24 V DC — 33426

Kód výr. 33426EAN 9006210799940

Najdôležitejšie parametre

Typ zdroja
stálonapäťový
Maximálny výkon
100 W
Menovitý výkon
100 W
Vstupné napätie (PRI)
220–240 V AC
Menovitá frekvencia
50 Hz
Výstupné napätie (SEC)
24 V DC
Všetky technické údaje (15)
  • Doprava zadarmood 3690 zł s DPH
  • Faktúra s DPHku každej objednávke
  • Doprava alebo osobný odberbalík, paleta alebo osobný odber
  • Nákupy bez registráciebez zakladania účtu
cena s DPH za ks

236,49 zł192,27 zł bez DPH

Nie je na sklade

Variant: 100w

60w100w

Upozorniť ma na dostupnosť

Pošleme jeden e-mail, keď sa produkt vráti na sklad. Bez newslettera a reklám.

Pridať do nákupného zoznamupo prihlásení

Popis: Napájací zdroj LED Kanlux CV LC 100W 24V SC SNC2

  • 100 W
  • 220–240 V AC → 24 V DC
  • IP20
  • vodiče 0,5–1,5 mm²

Napájací zdroj s konštantným napätím Kanlux CV LC 100W 24V SC SNC2 (kód 33426) mení sieťové napätie 220–240 V AC na stále 24 V DC s maximálnym výkonom 100 W. Slúži na napájanie svietidiel a LED pások v inštaláciách 24 V. Ďalšie napájacie zdroje nájdete v kategórii Napájanie osvetlenia.

Ktorý zdroj 24 V zvoliť: 100 W, 150 W alebo 200 W

Rodina Kanlux 24 V zahŕňa modely s rôznym výkonom a stupňom krytia. Pri výbere najprv skontrolujte stupeň IP: IP20 je verzia do suchých priestorov, IP67 do vlhkých miest.

Model Výkon Stupeň IP
Napájací zdroj CV LC 100W 24V SC SNC2, kód 33426 (tento produkt) 100 W IP20
Napájací zdroj CV LC 100W 24V IP67 UNV, kód 33423 100 W IP67
Napájací zdroj CV POWELED P 24V 100W, kód 28962 50–100 W IP20
Napájací zdroj CV POWELED P 24V 150W, kód 28964 75–150 W IP20
Napájací zdroj CV POWELED P 24V 200W, kód 28966 120–200 W IP20

Ak potrebujete väčší výkon pri rovnakom napätí 24 V, zvoľte variant POWELED P 24V 150W (kód 28964) alebo 200W (kód 28966).

Montáž — na čo nezabudnúť

  • Vodiče pripájajte v rozsahu prierezov 0,5–1,5 mm².
  • Stupeň krytia IP20 znamená, že napájací zdroj sa montuje v suchej miestnosti, bez vystavenia vode a kondenzácii.
  • Výstup 24 V DC nesmie byť pripojený k obvodu 230 V.
  • Napájací zdroj má ochranu proti skratu, ale ochranu obvodu na strane siete volí inštalatér.

Technické údaje: Napájací zdroj LED Kanlux CV LC 100W 24V SC SNC2

VýrobcaKanlux
Typ zdrojastálonapäťový
Maximálny výkon100 W
Menovitý výkon100 W
Vstupné napätie (PRI)220–240 V AC
Menovitá frekvencia50 Hz
Výstupné napätie (SEC)24 V DC
Skratová ochranaáno
Stupeň ochrany IPIP20
Rozsah prierezov používaných vodičov0,5–1,5 mm²
Kód výrobcu33426
EAN9006210799940
Predajná jednotkaks
Hmotnosť0,282 kg
Rozmery (d × š × v)295 × 40 × 30 mm

Otázky a odpovede: Napájací zdroj LED Kanlux CV LC 100W 24V SC SNC2

Je tento zdroj vhodný do exteriéru?

Nie. Stupeň krytia IP20 znamená verziu do suchých priestorov. Do miest vystavených vlhkosti zvoľte variant IP67 UNV (kód 33423).

Aký výkon napájacieho zdroja zvoliť pre LED spotrebiče 24 V?

Sčítajte výkon pripojených spotrebičov a skontrolujte, či sa zmestí do 100 W, t. j. maximálneho výkonu tohto modelu. Pri väčšom zaťažení zvážte POWELED P 24V 150W (kód 28964) alebo 200W (kód 28966).

Čím sa líši od verzie IP67 UNV?

Výkon 100 W a výstup 24 V DC sú rovnaké. Verzia IP67 UNV (kód 33423) má stupeň krytia IP67 a rozsah teploty okolia od -40 do 60°C.

Aký prierez vodičov pripojiť?

Rozsah prierezov používaných vodičov je 0,5–1,5 mm².

Nastavenia cookies

Vyberte, s čím súhlasíte. Nevyhnutné záznamy sú vždy zapnuté. Ostatné fungujú iba s vaším súhlasom — tu ho môžete kedykoľvek odvolať, rovnako ľahko, ako ho udeľujete.

  • Nevyhnutné

    Vždy zapnuté

    Košík, objednávka, prihlásenie do účtu, chat s poradcom, voľba zobrazenia zoznamu tovaru a zapamätanie tohto rozhodnutia. Bez nich obchod nefunguje, preto nevyžadujú súhlas. Ukladá ich iba náš server hurtownia-lux.pl.

    Čo presne ukladáme (7)
    • wp_woocommerce_session_…košík a priebeh objednávky (obsah košíka je na serveri); ukladá sa po pridaní tovaru do košíkaAko dlho: 2 dni, po prihlásení až 7 dní
    • woocommerce_items_in_cart, woocommerce_cart_hashinformácia o stave košíkaAko dlho: do zatvorenia prehliadača
    • wordpress_logged_in_…, wordpress_sec_…prihlásenie do účtu (iba po prihlásení)Ako dlho: do zatvorenia prehliadača alebo 14 dní pri voľbe „Zapamätať si ma“
    • klx_ckváš výber v tomto okne: súhlasy, verzia popisu a dátumAko dlho: 12 mesiacov
    • hlx_widokzobrazenie zoznamu tovaru (zoznam alebo dlaždice); ukladá sa až po kliknutí na prepínačAko dlho: 12 mesiacov
    • storeApiCartData, storeApiCartHash, storeApiNonce (localStorage)rýchle zobrazenie košíka a pokladne: obsah košíka, náklady na dopravu a údaje zadané v pokladniAko dlho: do vymazania údajov prehliadača
    • wc_fragments_…, wc_cart_hash_…, wc_cart_created (sessionStorage)náhľad košíka v hlavičkeAko dlho: do zatvorenia karty (wc_cart_hash_… aj v localStorage)
  • Mapy kliknutí a záznamy priebehu návštev (Microsoft Clarity, Microsoft Ireland Operations Ltd.), aby sme mohli obchod zlepšovať. V záznamoch skrývame obsah formulárov, košíka, pokladne, účtu a chatu. Údaje sa môžu prenášať aj do USA (EU-US Data Privacy Framework). Iba s vaším súhlasom.

    Čo presne ukladáme (3)
    • _clcknáhodný identifikátor prehliadača v Microsoft Clarity a jeho nastavenia — Microsoft Clarity (Microsoft Ireland Operations Ltd.)Ako dlho: 12 mesiacov
    • _clskspája zobrazenia stránok jednej návštevy do jedného záznamu Microsoft Clarity — Microsoft Clarity (Microsoft Ireland Operations Ltd.)Ako dlho: 1 deň
    • MUID, CLID, MR, SM, ANONCHKsúbory ukladané skriptom Clarity v doménach Microsoftu: identifikátor prehliadača v službách Microsoft (MUID), prvé použitie Clarity (CLID), technické značky (MR, SM, ANONCHK) — Microsoft (domény clarity.ms a bing.com)Ako dlho: MUID až 13 mesiacov, CLID 12 mesiacov, ostatné od zatvorenia prehliadača do 7 dní
  • Zdroj návštevy (napr. vyhľadávač, odkaz z inej stránky, kampaň s parametrami utm), ktorý WooCommerce uloží k objednávke — aby sme vedeli, ktoré kanály vedú k objednávkam. Údaje zostávajú v našom obchode (v objednávke).

    Čo presne ukladáme (2)
    • sbjs_first, sbjs_current, sbjs_first_add, sbjs_current_add, sbjs_udata, sbjs_migrationsprvý a posledný zdroj návštevy (vyhľadávač, odkaz, kampaň utm), vstupná stránka, prehliadač a typ zariadenia — pripojí sa k objednávke (WooCommerce, atribúcia objednávok)Ako dlho: do zatvorenia prehliadača
    • sbjs_sessionpočet stránok zobrazených pri aktuálnej návšteveAko dlho: 30 minút

Zásady cookiesZásady ochrany osobných údajov